ULTRAVOLT / Advanced Energy 15C24-N125-I5-AQ-DAR
Part No.:
15C24-N125-I5-AQ-DAR
Voltage - Input (Min):
23V
Voltage - Input (Max):
30V
Voltage - Output 1:
0 ~ 15000V
Current - Output (Max):
8.3mA
Power (Watts):
125 W
Features:
Adjustable Output, Remote On/Off
Operating Temperature:
-40°C ~ 65°C