ULTRAVOLT / Advanced Energy 10C24-N125-I5-AQ-H-Z11
Part No.:
10C24-N125-I5-AQ-H-Z11
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.10C24-N125-I5-AQ-H-Z11.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 10000V 15W
Voltage - Input (Min):
23V
Voltage - Input (Max):
30V
Voltage - Output 1:
10000V
Current - Output (Max):
12.5mA
Power (Watts):
15 W
Features:
Heat Sink
Operating Temperature:
-40°C ~ 65°C