Remington Industries 0.75X1.5FLT6061T6511-4
Part No.:
0.75X1.5FLT6061T6511-4
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.0.75X1.5FLT6061T6511-4.pdf
Description:
0.75X1.5FLT6061T6511-4 3/4" X 1-
Manufacturer:
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
4.000" L x 1.500" W x 0.750" H (101.60mm x 38.10mm x 19.05mm)